گروه وبسو | درباره ما
15236
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15236,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

درباره ما

درباره گروه وبسو

فعالیت های تجاری و هنری وبسو از سال ۱۳۸۵ در زمینه طراحی وب شروع شد، سپس با گسترش توانایی گروه، بخش‌های گرافیک، سئو (بهینه سازی سایت)، تامین محتوا و عکاسی اضافه شد. تیم وبسو با تکیه بر فناوری نوین و الگوهای طراحی روز ارائه کننده خدمات بسیاری به شما است.

پیام مشتری

مشتریان ما به دنبال خدمات مناسب برای کسب کار خود هستند و نیاز دارند تا با آنها با شفافیت کامل در خصوص طراحی و عکاسی مشاوره داده شود تا بهترین نتیجه را در کار خود مشاهده کنند. تیم وبسو تا انتها در کنار مشتریان خود خواهد بود و آنها را در زمینه‌های گوناگون راهنمایی می‌کند.

مهارت‌ها

تیم وبسو را گروهی از متخصصین زمینه‌های وب، سئو، طراحی، گرافیک و عکاسی تشکیل داده است که می‌توانند خدمات مناسبی را مجموعه بزرگی از مشتریان ارائه دهند.

پیشتیبانی و خدمات پس از اجرا

یک سایت بعد از اتمام طراحی تمام نمی‌شود و نیاز است یک پشتیبان تا انتهای کار با شما همراه باشد تا سایت شما جهت مناسبی را طی کند و ساختار و نظم آن بهم نخورد. تیم وبسو بعد از طراحی همواره تا انتهای کار همراه شما خواهد بود.