گروه وبسو | دنیای بهتری با Dropbox بسازید
دراپ‌باکس حافظه‌ای ابری است که به شما اجازه می‌دهد فایل‌های خود را به اشتراک بگذارید. و کاربران می‌توانند از طریق سیستم‌های رومیزی و دستگاه‌های موبایل به اطلاعات دسترسی داشته باشند و می‌تواند تعداد زیادی از افراد به طور همزمان فایل را دریافت کنند.
26
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-26,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

دنیای بهتری با Dropbox بسازید

یکی از بهترین ابزارهای ذخیره سازی اطلاعات

دنیای بهتری با Dropbox بسازید

دراپ‌باکس حافظه‌ای ابری است که به شما اجازه می‌دهد فایل‌های خود را به اشتراک بگذارید. و کاربران می‌توانند از طریق سیستم‌های رومیزی و دستگاه‌های موبایل به اطلاعات دسترسی داشته باشند و می‌تواند تعداد زیادی از افراد به طور همزمان فایل را دریافت کنند.

از سال ۲۰۰۷ دراپ‌باکس نحوه ذخیره‌سازی ما را متحول کرد، قبل از آن مفهوم فضای ابری کاملا گنگ و غیر قابل درک بود و فضای های موجود بسیار پیچیده و سخت بود، با آمدن دراپ‌باکس همه آنها تغییر کرد. در طول سالها خدمات مختلف ابری ظهور کرد. امروزه صنعت ذخیره‌سازی ابری رو به رشد است و به نظر من دراپ‌باکس یک پیشرو است.

دراپ‌باکس برا کسانی که ارزش فایلهای دیجیتال را می‌دانند بسیار با ارزش است. آنها می‌دانند که اطلاعات آنها هیچ وقت از بین نخواهد رفت، لپ‌تاب شما دزیده شد می‌توانید اطلاعات آن را از گوشی خود برداشت کنید. اطلاعات شما در دراپ‌باکس امن است و همیشه در دسترس است.

علاوه بر این دراپ‌باکس یک ابزار فوق‌العاده برای به اشتراک‌گذاری است، به اشتراک گذاشتن فایلها با تیمتان و ذخیره پیش نویس طرحها و مقالاتتان  با مشتریان تنها با چند کلیک امکان‌پذیر است. بدون شک، همه بایست یک اکانت دراپ‌باکس داشته باشند. در دنیایی که همکاری‌های دیجیتال رو به افزایش است دراپ‌باکس یک راه‌حل مناسب برای حرفه‌ای‌ها و کاربران عادی است.

چرا دراپ باکس را انتخاب کنیم؟

دراپ‌باکس همه جا حضور دارد. بهترین انتخاب برای به اشتراک‌گذاری عکس، آهنگ، ویدیو یا مستندات است. در واقع اعضاء تیم به دراپ‌باکس برای سازماندهی فایلها نیاز دارند،برخی از این امکانات مانند به اشتراک گذاشتن پیش‌نویس مستندات، مستندات قابل ارائه و ساعات ملاقات است.

استفاده از دراپ باکس ساده است. دراپ‌باکس یک رابط وب کاربر پسند دارد، بسیار کاربردی و بسیار راحت و جلوی چشم است. برنامه های دراپ‌باس برا دستگاه‌های رومیزی همانقدر که کاربردی است برای استفاده ساده است. نصب و تنظیمات آن در گوشی و کامپیوتر تنها چند دقیقه زمان می‌برد.

دراپ باکس همه جا هست. دراپ‌باکس از دستگاه‌های IOS و دستگاه‌های اندروید پشتیبانی می‌کند. قابلیت های آفلاین و قابلیت انتقال هوشمند به شما کمک می‌کند در زمانی که به اینترنت متصل نمی‌باشید از فایلهای خود استفاده کنید.

دراپ باکس بسیار سریع است. وقتی شما دراپ‌باکس را نصب می‌کنید انتقال فایل به راحتی یک Drag & Drop است.

دراپ باکس بسیار امن است. کنترل ورژن، اشتراک امن، و احراز هویت دو عاملی ۲۵۶ بیتی AES داده‌های شما را امن نگه می‌ دارد. علاوه براین، شما برای محافظت از برنامه موبایل به راحتی می‌توانید پسورد بگذارید و کنترل کامل فایلهای خود را داشته باشید.

سیستم پر جنب و جوش دارد. دراپ باکس با بیش از ۳۰۰ هزار ارتباط با سایر برنامه‌ها می‌تواند بطور مجازی با آنها ارتباط برقرار کند و فایلهای شما را به اشتراک بگذارد.

قابل گسترش است. شما می‌توانید با استفاده از مستندات API ها یک ابزار جدید طراحی کنید و اجازه بدهید دیگران هم از آن استفاده کنند.

برچسب ها:
بدون نظر

نظرتان را ارسال کنید