گروه وبسو | چگونه یک پروژه طراحی سایت را شروع کنیم – اینفوگرافیک
29
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-29,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

چگونه یک پروژه طراحی سایت را شروع کنیم – اینفوگرافیک

هر آن چیزی که یه طراح سایت برای شروع میخواهد.

چگونه یک پروژه طراحی سایت را شروع کنیم – اینفوگرافیک

شروعی برای همه کارها وجود دارد و در انتها بایست یک پروژه طراجی سایت بسرعت پیش برود! شما فقط یک طراح نیستید بلکه شما باید مدیر پروژه نیز باشید و به مشتری مجموعه‌ای از خدمات و تجارب ضرروی را برای برنده بودن در کسب و کارشان پیشنهاد دهید. بنابراین خیلی مهم است که از ابتدا هدف نهایی را ببینید.

از کجا شروع کنید؟ شما در مدرسه یا دانشگاه نحوه مدیریت پروژه را نیاموختید پس ما به شما چند نکته مهم را پیشنهاد می‌دهیم. اینفوگرافیم زیر داستان تمام مراحل پردازش طراحی سایت را از ابندا تا انتها شرح می‌دهد.

 اولین مرحله پروژه طراحی سایت، دانستن نیازهای مشتری است: اهداف کلی مشتری، هدف از ایجاد وبسایت و ویژگی‌های مورد نیاز است. بخاطر داشته باشید که این پروژه اوست، نه پروژه شما فقط باید یک چشم انداز از آینده داشته باشید و به او کمک کنید تا دید خلاقانه‌ای نسبت به وبسایت داشته باشند، حتی بیشتر از چیزی تصور می‌کنند.

لازم است که از اهداف مشتری با خبر باشید تل یتوانید بودجه طراحی آن را در نظر بگیرید. سپس باید طبق قرارداد بودجه‌بندی و زمانبندی کنید. مقررات باعث می‌شود تا از هرگونه اختلاف جلوگیری شود. پس از این مرحله باید کمی نحقیقات کنید و بخشی از زمان خود را برای کسب تجربه پیش‌بینی نمایید تا بتوانید بهترین راه حل را برای مشتری پیدا کنید. وبسایت‌های بزرگ سعی بر این دارند تا بیشترین میزان ممکن کارها را ساده کنند.

این پژوهش و برنامه‌ریزی به شما کمک می‌کند تا برنامه روشنی به مشتری نشان بدهید. مدیریت بازخورد مشتری چالش برانگیز است اما یک قاعده کلی این است: اگر مشتری به شما پیشنهادی داد که باعث آسب به زیبایی شناسی و یا کاربرد سایت می‌شود، به طور مودبانه و حرفه‌ای با آن مخالفت کنید. توجه داشته باشید که مشتری برای مهارت شما پول پرداخت نمی‌کند، بلکه برای آموزش و خبرگی شما پول می‌دهد. این آخر کار نیست و این سایت متعلق به مشتری شماست پس سعی کنید با نظرات حرفه‌ای بین خود و نیاز مشتری تعادل برقراز کنید. و راه حل مناسبی برای اجرای هر چه بهتر نیازهای او اقدام کنید.

حالا به بخش مورد علاقه شما یعنی کدنویسی می‌رسیم، اما هنگامی که کدنویسی تمام شد فراموش نکنید که سازگاری آن را با مرورگرهای مختلف بررسی کتید. ارائه یک سایت تست نشده یک کار غیر حرفه‌ای در چشم مشتری است. هنگامی که شما در حال درس خواندن بودید شاید فکر نمی‌کردید در آینده باید با مدیریت پروژه دست و پنجه نرم کنید. اما خوشبختانه راضی نگه داشتن مشتری می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین پاداش‌ها را دریافت کنید.

راهنمای پروژه طراحی وب سایت

بدون نظر

نظرتان را ارسال کنید